Copya.cz | O mně
2097
page-template-default,page,page-id-2097,mkd-core-1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
marketing

Protože se klientům moje práce dlouhodobě líbí a přináší výsledky, vytvořil jsem tým spolehlivých lidí z různých oborů. Společně tak dokážeme vyhovět přáním klientů a potřebám dnešního světa. Někteří z nás píšou texty, jiní tvoří obsah na sociálních sítích, další připravují publikační strategie nebo stojí u zrodu zcela nových projektů. Každý máme na starosti obor, kterému doopravdy rozumíme.

 

Každý projekt vnímáme jako vlastní a dáváme do něj kus sebe. Jsme na svou práci hrdí a máme rádi, když jsou za námi vidět výsledky. Rádi pomůžeme s projektem i vám. Potřebuje jen vyladit on-page faktory nebo sepsat úplně nové texty? Rádi byste měli na e-shopu customer i seo-friendly popisky, ale úplně se vám to nedaří? Kontaktujte mě a společně s týmem pro vás najdu nejlepší možné řešení.

 

O mně

Ahoj, jsem Lukáš Altman a baví mě online svět, ve kterém mám 6 let zkušeností. Pomůžu vám s psaním textů, překlady, SEO, marketingem i tvorbou webových stránek a e-shopů.

Více …